Co zwiedzić na Dolnym Śląsku? Wskazujemy topowe miejsca

Bez wątpienia Dolny Śląsk jest przepełniony wieloma wyjątkowymi miejscami, które warto zobaczyć. Dziś uchylimy rąbka tajemnicy i wskażemy te, które są najbardziej oblegane przez turystów. Wyruszając na Dolny Śląsk na turystycznej mapie powinny znaleźć się takie miejsca jak: Kraina Wygasłych Wulkanów, Międzygórze, Kawiarnia Biała Lokomotywa w Nowej Rucie, Zamek Czocha.

Koniecznie trzeba zobaczyć: Kompleks Riese, Rudawski Park Krajobrazowy, Świdnica, Park Narodowy Gór Stołowych, Złoty Stok, Stawy Milickie, Arka Noego i Zamek Śląskich Legend, Srebrna Góra, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, Srebrna Góra, Wieża widokowa na Wieżycy, Zalew Mietkowski, Zagórze Śląskie, Sokołowsko, Wrocław, Szczawno Zdrój, Wałbrzych, Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowskim.

Wskazane miejsca to zdecydowanie jedne z najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska. W kolejnych artykułach skupimy się na przedstawieniu ze szczegółami każdego z wskazanych miejsc. Nasz mini poradnik z pewnością będzie przydatny podczas podróży po Dolnym Śląsku.