Kto najlepiej gra w piłkarzyki?

Piłka stołowa (popularne piłkarzyki) mogą kojarzyć się jedynie z ciekawą formą rozgrywki. Warto jednak podkreślić, że mówienie wyłącznie o rozrywce jest niesprawiedliwe. Niesprawiedliwe, bo można też mówić o sporcie, w którym najlepsi są zawodnicy z Wrocławia!

O czym mowa?

Popularne piłkarzyki określa się jako sport barowy. Być może dla niektórych mówienie o sporcie wydaje się nierozsądne, ale w tym momencie nie jest to szczególnie istotne. Istotne jest to, że możemy rozmawiać o profesjonalnych rozgrywkach przy stole. Nawiasem mówiąc, rozgrywki te mają już ponad 20 lat historii. Co więcej, częścią tej historii są choćby zawodnicy Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej.

Tak dochodzimy do najważniejszego – Wrocławski Klub Piłki Stołowej po raz czwarty został najlepszą drużyną w kraju.

Rywalizacja dla każdego

Osoby niezorientowane mogą zastanawiać się nad wiekiem graczy i co by nie mówić, wiek graczy to naprawdę interesujący temat. Dla niektórych może nawet szokujący, bo profesjonalna rywalizacja w piłkarzykach to coś dla dzieci i dorosłych. Dość powiedzieć, że w ekipie triumfatorów można znaleźć 10-latków, jak i osoby, które mają ponad 40 lat. Warto również wiedzieć, że świat piłkarzyków jest dla mężczyzn i kobiet (choć znacznie więcej jest mężczyzn).