Zebrzydowa: Pijana kobieta wjechała w dom

Brak wyobraźni kierowców to temat na niekończącą się opowieść. Świetnym przykładem jest to, co wydarzyło się w Zebrzydowie – jest to wieś, o której mogło ostatnio usłyszeć sporo osób. Zwiększone zainteresowanie ma związek, z tym że pewna 34-latka wjechała w dom. Jakby tego było mało, to nie wszystko, co może wzbudzać grozę.

Dlaczego ludzie nie dbają o siebie i innych?

Przy każdym wypadku można zadać sobie jedno pytanie – co sprawia, że ludzie nie dbają o siebie i innych? Jest to ważne pytanie i co równie istotne, trudno cokolwiek stwierdzić. Można też powiedzieć, że jest to coś, nad czym powinni zastanowić się sprawcy wypadków. Poruszanie się po drodze to ogromna odpowiedzialność.

Wracając do wypadku, możemy mówić o kobiecie, która nigdy nie miała prawa jazdy. Warte podkreślenia jest też to, że w pojeździe znajdowało się sześciu pasażerów. Jest to istotne, ponieważ chodzi o samochód pięcioosobowy. Można również dodać, że w samochodzie znajdowało się aż pięciu nieletnich. Na koniec dobra wiadomość – nikt nie ucierpiał.

Oczywiście to jeszcze nie koniec sprawy – kobieta kierująca pojazdem może spodziewać się poważnych kłopotów. Maksymalna kara to 5 lat pozbawienia wolności.