Adopcja psa lub kota

Zastanawiasz się nad adopcją psa lub kota? Adopcja zwierzaka znaczy naprawdę wiele. Rzecz jasna należy też pamiętać o tym, że sprawa jest poważna – konieczne jest przekonanie do lokatora czy lokatorki.

Dzień otwarty w Ekostraży może okazać się pomocny

Można też powiedzieć, że zawsze dobrze kogoś się poradzić. Ponadto nie trzeba nikogo szukać – wystarczy przyjść dziś na Miłoszycką. Dla niezorientowanych – chodzi o dzień otwarty w Ekostraży. Podczas tego wydarzenia będzie można poznać zwierzaki. Zwierzaki, które czekają w azylu. Warto też mieć na uwadze, że pomocą jest nawet dom tymczasowy. Zadajesz sobie pytanie, czym jest dom tymczasowy? W trakcie dnia otwartego można pytać o wszystko to, co istotne.

Ważne jest również to, że nie zabraknie wolontariuszy, czyli osób, które opowiedzą o charakterze, historii czy potrzebach. Zainteresowani będą mogli wybrać się na spacer (oczywiście chodzi o spacer z psem) czy zaprzyjaźnić się z kotkami. Mowa o wydarzeniu, dzięki któremu możesz się wiele dowiedziećczy w takiej sytuacji jest coś, nad czym należy się zastanowić?

Wstęp wolny.