Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Dziś rozpoczął się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dla niezorientowanych – jest to kampania, która ma na celu promowanie ekologicznych środków transportu.

Co możemy powiedzieć na temat wydarzeń we Wrocławiu?

Jeżeli zastanawiasz się nad wydarzeniami we Wrocławiu, z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że mieszkańcy nie powinni narzekać na nudę. Niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że poziom zainteresowania nie jest najważniejszy – kluczowe znaczenie ma podejście ludzi.

Za przykład może posłużyć choćby Klinika Rowerowa. Ta propozycja to nic innego jak bezpłatny przegląd roweru połączony z regulacją i smarowaniem części. Można również dodać, że oferta obejmuje oddanie starego nieużywanego roweruchodzi o pomoc młodzieży, która nie może sobie pozwolić na taki pojazd.

Warto też odnieść się do przyszłej środy (22 września), czyli DNIA BEZ SAMOCHODU – to jedna z najpopularniejszych części całej kampanii. Tego dnia kierowcy autobusów i tramwajów nie będą wymagać biletów. Trudno wyobrazić sobie lepszą zachętę do rezygnacji z samochodu, prawda?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, nie powinno to stanowić problemu – wszystko jest jawne.