Nagi prokurator spacerował po Świdnicy

Czy nie jest tak, że czasem wydaje nam się, iż nic nie może już nas zaskoczyć? To nawiązanie do nagiego prokuratora, który postanowił sobie pospacerować po Świdnicy.

Z czym kojarzy się naga osoba?

Jeżeli ktoś pojawia się w miejscu publicznym bez ubrania, można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym dana osoba może mieć pewne wyraźne problemy. Mowa o zachowaniu, które najzwyczajniej w świecie nie jest normalne. Ponadto należy spodziewać się tego, że przyjazd policji będzie skutkować ucieczką. Teoretycznie sprawa jest prosta, ale sytuacja ze Świdnicy udowadnia, że wiele może się wydarzyć.

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że mowa o prokuratorze. Ta informacja jest na tyle szokująca, że trudno cokolwiek sensownego powiedzieć. Warto też podkreślić, że brak stroju nie przeszkodził mężczyźnie w udaniu się do sklepu. Kiedy pojawiła się policja, również mieliśmy do czynienia z nietypową sytuacją – prokurator nie zamierzał uciekać. Ważne jest też to, że podczas zatrzymania podjęto decyzję, zgodnie z którą mężczyzna ma trafić pod opiekę rodziny.

Oczywiście nie oznacza to tego, że możemy mówić o braku konsekwencji. Na ten moment na pewno istotne jest zawieszenie w czynnościach służbowych. Można także dodać, że rzecznik dyscyplinarny wszczął postępowanie w sprawie uchybienia godności urzędu.