Festiwal Santander Letnie Brzmienia

Już niedługo w Bielsku-Białej zagrają największe gwiazdy polskiej muzyki. Na scenie pojawi się fenomenalny Bartek Królik! Fani tego znakomitego Artysty już nie mogą się doczekać.

W dniach 23-24 czerwca 2023 roku, przy Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się Festiwal Santander Letnie Brzmienia. Muzyczne wydarzenie organizowane jest w wielu różnorodnych miastach Polski. Łącznie w ramach inicjatywy zostanie zorganizowanych ponad 100 koncertów, podczas których zaprezentuje się 30 artystek i artystów. Ta różnorodność to prawdziwy rozmach!

W Bielsku-Białej mieszkańcy miasta będą mieli przyjemność usłyszeć Bartka Królika. To znany producent muzyczny, kompozytor, aranżer, basista i wokalista. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma uznanymi nazwiskami w kraju, jak np. Agnieszka Chylińska, zespół Sistars, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, O.S.T.R., zespół Bracia, Poluzjanci. Artysta na jesień planuje wydać nową płytę. W sieci można posłuchać najnowszego singla promującego nadchodzący krążek pt. „Fala”. Polecamy!

Ponadto podczas dwudniowych koncertów w mieście usłyszymy również takich wykonawców jak: Ars Latrans Orchestra, Rubens, Vito Babino, Mrozu, Szczyl, Daria ze Śląska, Zalia, Waluś Kraksakryzys, Kacperczyk, Babie Lato, Katarzyna Nosowska. Wejście na wydarzenie jest płatne. Bilety można zakupić poprzez stronę eventim.pl.