John Deere z serii 7R – najważniejsze dane techniczne modelu 7230R

Szukasz wydajnego ciągnika rolniczego? Postaw na pojazd sprawdzonej marki. Prezentujemy ciągnik rolniczy John Deere 7230R. Poznaj jego możliwości!

John Deere to jeden z największych producentów maszyn rolniczych. Maszyny tej firmy cieszą się opinią niezawodnych i wykorzystywane są przez rolników na całym świecie. W ofercie producenta znajdują się traktory odpowiednie do prac różnego typu. Seria 7R zaprojektowana została z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują traktorów o dużej mocy. Do tej serii zalicza się ciągnik rolniczy John Deere 7230R.

John Deere 7230R – propozycja dla wymagających

Ten model wyposażony został w wydajny sześciocylindrowy silnik PowerTech o mocy 230 KM (lub większej – w zależności od wersji). Ciągnik rolniczy z takim silnikiem sprawdzi się w dużych gospodarstwach rolnych – o powierzchni powyżej 50 ha. To również najlepsze rozwiązanie, jeżeli prowadzisz prace na podmokłym podłożu lub na nierównym terenie ze wzniesieniami – w takich warunkach lekkie traktory mogą nie dać sobie rady. John Deere 7230R umożliwia także efektywną uprawę na trudnych glebach (np. ciężkich, gliniastych).

Niska masa pojazdu i dopracowany układ jezdny pozwalają w pełni wykorzystać moc silnika. John Deere 7230R wyróżnia się dużą siłą uciągu i rozwija prędkość do 50 km/h. Optymalne wykorzystanie mocy przekłada się na niższe spalanie paliwa – to wymierna oszczędność finansowa dla użytkownika. Ten model dostępny jest w kilku wersjach: z bezstopniową przekładnią AutoPower, z przekładnią e23 PowerShift lub z przekładnią CommandQuad. Wyciszona kabina zapewnia operatorowi wysoki komfort, a zamontowane na dachu oświetlenie LED umożliwia bezpieczną pracę po zmroku.

Używane ciągniki John Deere

Zakup używanego ciągnika rolniczego to rozwiązanie, które pozwoli Ci uniknąć sporego wydatku. Ceny na rynku wtórnym są kilkukrotnie niższe w porównaniu do cen w salonach. Używane ciągniki John Deere 7230R znajdziesz w serwisie Mascus.pl. Korzystanie z platformy jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Za pomocą prostej wyszukiwarki określisz interesujące Cię parametry. Aby uzyskać dodatkowe informacje o sprzedawanym ciągniku, możesz skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Jeżeli poszukujesz mocnego ciągnika rolniczego, John Deere 7230R na pewno spełni Twoje oczekiwania.