Na koniec sierpnia Grand Prix we Wrocławiu

Speedway Grand Prix

Ruszyła sprzedaż biletów na Speedway Grand Prix 2020, które odbędzie się pod koniec sierpnia we Wrocławiu. W tym roku na Stadionie Olimpijskim odbędą się łącznie 2 turnieje.

Impreza w dobie pandemii

Dokładnie 3 sierpnia o godzinie 15 rozpoczęła się sprzedaż biletów na dwie rundy inauguracyjne cyklu FIM Speedway Grand Prix. Całe wydarzenie dobędzie się pod koniec sierpnia na Stadionie Olimpijskim.

Pierwsza runda zmagań zaplanowana jest na 28 sierpnia natomiast druga na dzień później. Zmagania będą zaczynać się o godzinie 19. Bilety można zakupić w niektórych punktach Kolporter a także na stronie bilety.wts.pl oraz KupBilet i Empik. Najtańsze wejściówki kosztują 79 złotych natomiast najdroższe dochodzą do 459 złotych.

Organizatorzy zawodów przypominają oczywiście o jak najwierniejszym przestrzeganiu wszelkiego rodzaju obostrzeń sanitarnych. Zgodnie z wytycznymi stadion będzie mógł zostać wypełniony w 50%. Przed wejściem na zawody każdy będzie miał również mierzoną temperaturę a także przejdzie dezynfekcję rąk. Obowiązkowym jest również noszenie maseczki.

Przeczytaj również:

W Śląsku wszyscy zdrowi. Klub zaczyna treningi

Sparta uległa Motorowi w Lublinie