Sekrety fryzjerstwa i nie tylko w wielkim stylu w BlackBeard

BlackBeard to nie tylko miejsce do strzyżenia- fryzjer męski i barber shop, to także podróż w czasie do epoki legendarnych piratów.

Wnętrze salonu przywodzi na myśl wnętrze statku pirackiego: ciemne, drewniane meble, duży dębowy stół, wyraźne oświetlenie powoduje, że BlackBeard to miejsce, gdzie każdy Klient może poczuć się jak kapitan swojej własnej przygody.

Ale to nie tylko atmosfera sprawia, że BlackBeard wyróżnia się spośród innych salonów fryzjerskich i barber shopów. W centrum działalności jest pasja do rzemiosła oraz dbałość o każdy detal.

Doświadczony zespół barberów, znający najnowsze trendy i techniki strzyżeń, zapewnia klientom najwyższą jakość usług, niezależnie od tego, czy chodzi o klasyczne strzyżenie czy też odważne fryzury inspirowane stylem pirackim.

Ponadto, BlackBeard oferuje szereg usług, które sprawiają, że wizyta w salonie to prawdziwa przyjemność od masażu głowy, SPA brody po tureckie nitkowanie brwi. Oprócz strzyżenia włosów, Klienci mogą skorzystać z usług golenia, stylizacji brody, a nawet relaksujących masaży skóry głowy. Dodatkowo, salon oferuje także produkty do pielęgnacji włosów i brody, które pomagają utrzymać efekt fryzury w domowym zaciszu.

BlackBeard to nie tylko barber – to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Dzięki swojej wyjątkowej atmosferze i profesjonalnemu podejściu, BlackBeard zdobył uznanie nie tylko wśród miłośników fryzjerstwa, ale także tych, którzy poszukują unikalnych doświadczeń.

Nieodzownym elementem wyposażenia salonu jest bogaty asortyment półek z alkoholami w stacjonarnym sklepie z alkoholami, które ciągną się do samej góry. Znajdziecie tam wyszukane whisky, giny, mezcale, rumy czy brandy, wina, a nawet napoje bezalkoholowe.

Korzystając z tak pięknie zaaranżowanej przestrzeni BlackBeard jest również wspaniałym miejscem do organizacji różnego typu uroczystości, od urodzin po firmowe spotkania degustacyjne, a nawet biznesowe sesje zdjęciowe.

Zapytaj zatem o wynajem lokalu na urodziny

Dodatkowym projektem prowadzonym przez właściciela marki BlackBeard jest Rum Love Festiwal – największa degustacja rumów w Polsce, która odbędzie się 21-22.06.2024 w Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeni. Podczas 5 edycji najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce będzie można:

  • spróbować 140 marek różnego rodzaju destylatów z Całego Świata, co daje około 600 różnych butelek – Większość wystawców w swoim asortymencie posiada Rumy które będą do spróbowania w Cenie biletu. Za inne pozycje, starzone zapłacisz żetonami festiwalowymi.
  • przez 2 dni próbować naprawdę dużo Rumów, znaleźć swój ulubiony destylat.
  • wziąć udział w Panelu Dyskusyjnym prowadzonym przez Ludzi z Całego Świata oraz Polskich przedstawicieli – nauka w pigułce.
  • Sesje degustacyjne [Masterclass] – możliwość wzięcia udziału w degustacji prowadzonych z Globalnymi Ambasadorami, Właścicielami, Znanymi osobami w Świecie Rumu [Dodatkowo płatne]

Koktajle, Muzyka na żywo, Strefa Cygarowa, After party i wiele wiele innych atrakcji

Zachęcamy Cię do odwiedzenia nas we Wrocławiu i zobaczenia jak wygląda jedyny w Polsce rumowy festiwal.

Dowiedz się więcej: Jak pić rum?