Wybierz się do stolicy Dolnego Śląska na Jarmark

Trwa sezon świąteczny i wielu miastach w Polsce organizowane są Jarmarki Bożonarodzeniowe. Również na Dolnym Śląsku króluje ten fantastyczny zwyczaj. We Wrocławiu od wielu lat organizowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy, który przypomina berlińskie stragany. Trzeba przyznać, że przygotowywany jest z wielką pompą!

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczął się już 18 listopada i potrwa do 31 grudnia 2022 roku. Sprzedaż, która prowadzona jest w drewnianych domkach odbywa się w godzinach od 10:00 do 21:00. Jarmark Bożonarodzeniowy znajduje się na Rynku, na Placu Solnym, a także wzdłuż ulicy Świdnickiej od Rynku do „przejścia podziemnego” oraz wzdłuż ulicy Oławskiej od Rynku do ulicy Szewskiej.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu należy do jednych z najpiękniejszych w Polsce. Zdecydowanie warto go odwiedzić i poczuć magię zbliżających się świąt. W trakcie jarmarku można zakupić wiele oryginalnych rękodzieł, dekoracji świątecznych, lokalnych produktów spożywczych. To czas, aby zakupić świąteczne prezenty. Zapraszamy do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy!