Bezpłatne badanie pamięci

Dziś we Wrocławiu ma miejsce bardzo ważna inicjatywa – chodzi o bezpłatne badania pamięci. Troska o zdrowie to coś, na czym powinno zależeć wszystkim (bez specjalnego namawiania), ale nie możemy też zapomnieć o tym, że zdarzają się różne sytuacje.

Co możemy powiedzieć na temat akcji?

Głównie należy podkreślić, że za organizację odpowiada Uniwersytet Medyczny przy współpracy z MPK. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze udanie się na parking Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Na parkingu tym powinien znajdować się specjalny autobus MPK – autobus, w którym można przejść badania przesiewowe.

Uzyskany wynik będzie pozwalał na określenie tego, czy konieczna jest dalsza diagnostyka. Warto również pamiętać o tym, że z badań mogą skorzystać dosłownie wszyscy. Choroba otępienna może kojarzyć się z seniorami (co zrozumiałe), ale wszyscy jesteśmy zagrożeni. Nie ma też co ukrywać, że spore znaczenie ma czasżycie w niewiedzy nie prowadzi do niczego dobrego.

Jeżeli zastanawiasz się nad rejestracją, spokojnie, nie trzeba się nigdzie zgłaszać. Jedyne, co trzeba mieć na uwadze to to, że bezpłatne badania mają trwać do 17:00.