II Edycja Forum Dolnośląskie Dolmed.Tech – Spotkanie nauki, biznesu i nowych technologii w obszarze medycyny

Planowane na 21-22 września 2023 roku, II edycja konferencji Dolmed.Tech Forum Dolnośląskie, jest coraz bliżej. Wydarzenie to ma być gospodarowane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Cezarego Przybylskiego.

Konferencja ta zrodziła się z idei kreowania przestrzeni na Dolnym Śląsku, gdzie mogłyby zbiegać się różne ścieżki – nauki, biznesu oraz innowacyjnych technologii z sektora medycznego. To właśnie Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A. stało za inicjatywą organizacji tej konferencji.

Współorganizatorem tegorocznej edycji wydarzenia jest firma UDS Sp. z o.o. DOLMED.Tech Forum Dolnośląskie to platforma służąca do wymiany myśli, doświadczeń i wiedzy ekspertów z branży technologicznej oraz zdrowia publicznego, wszystko to dla dobra ochrony zdrowia.

Jest to miejsce, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie technologii medycznych oraz prezentacją możliwości, jakie oferuje ten dynamicznie rozwijający się sektor. To także doskonała okazja do nawiązania kontaktów i budowania współpracy z ekspertami z branży medycznej.

W trakcie konferencji będzie można również poznać innowacyjne rozwiązania wprowadzane na rynek cyfrowej ochrony zdrowia oraz instytucje, które tworzą systemy wsparcia dla innowacji w obszarze zdrowia.