Pieniądze dla bolesławieckiego szpitala

Bolesławiecki szpital stał się gigantycznym placem budowy. Wystarczy powiedzieć, że możemy mówić o inwestycjach, które wynoszą kilkadziesiąt milionów złotych! Niemniej jednak nie oznacza to tego, że wsparcie finansowe nie jest potrzebne.

Działanie samorządów powiatu bolesławieckiego

Dla niezorientowanych – samorządy powiatu bolesławieckiego zdecydowały się dołożyć 2 miliony złotych. Oczywiście to niejedyne wsparcie, jakie miało miejsce. O szczegółach prac trudno w tym momencie rozmawiać, aczkolwiek nie oznacza to tego, że nie ma, na co czekać. Możemy mówić o historycznym boomie inwestycyjnym. Dobrze też odnieść się do przeszłości – jeszcze nie tak dawno mieliśmy do czynienia ze zwykłym szpitalem powiatowym, a już niedługo pojawi się jedna z najlepszych placówek w okolicy.

Niektórzy mogą też dodać, że warunki są bardzo ważne, ale nie można przy tym zapomnieć o kadrze. Jeżeli pojawią się jakieś kłopoty z lekarzami, nawet największe inwestycje na nic się zdadzą. Zresztą wystarczy poczytać o tym, co dzieje się w krakowskim Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.