Weekendy z Projektem Zima TVN

TVN to stacja, o której raczej słyszeli wszyscy. Tego samego nie można jednak powiedzieć o bardzo ciekawej akcji, za którą odpowiada TVN.

Co się działo?

Głównie należy zdawać sobie sprawę z tego, że chodzi o Projekt Zima TVN. Co więcej, w ostatni weekend akcja ta miała miejsce na stoku Winterpol Biały Jar w Karpaczu.

Propozycje były skierowane do wszystkich, czyli narciarzy, snowboardzistów i turystów. Przez propozycje należy rozumieć choćby pobyt w miasteczku stacji. Gdy ktoś chciał korzystać z tego miasteczka, nic nie stało na przeszkodzie. O szczegółach można rozmawiać długo – możemy mówić o różnego rodzaju grach i zabawach. Oczywiście nie mogło też zabraknąć gwiazd znanych ze szklanego ekranu. Krótko mówiąc, na nudę nie można było narzekać.

Dobrze też pamiętać o tym, że Projekt Zima TVN to akcja, która wciąż trwa, także warto koncentrować się na przyszłości. Najbliższa przyszłość to Szklarska Poręba i Ski Arena Szrenica – będziesz? Czasu do namysłu nie ma wiele – Projekt Zima TVN w Szklarskiej Porębie rusza już jutro!