Nagi mężczyzna na drodze nr 30

Z pewnością wiele widzieliśmy, ale zawsze trzeba liczyć się, z tym że wydarzy się coś zupełnie nieprzewidzianego. Za przykład może posłużyć choćby to, co w ostatnich dniach miało miejsce na drodze nr 30.

Nagi mężczyzna

Dla niezorientowanych – po ulicy biegał mężczyzna i był całkiem nagi. Pewnie wydaje się, że to żart, ale o żarcie nie ma mowy.

Jak się można domyślić, sytuacja wzbudziła spore oburzenie. Nie ma też co ukrywać, że wzburzeni podróżni zaczęli dzwonić na policję. Policja rzecz jasna zainterweniowała i nagi mężczyzna szybko został zatrzymany.

Oczywiście na tym sprawa się nie kończy. Nie można też zapomnieć, że sytuacja była bardzo daleka od normy. Krótko mówiąc, trudno nie zadać pytania, co się stało? Odpowiedzi nie znamy, ale można podejrzewać, że w grę wchodziły środki odurzające. Warto też zwrócić uwagę na to, że policja ma dbać o bezpieczeństwo, ale nie sposób mieć wszystko pod kontrolą. Istotne jest również to, że pomagać policji należy w sposób odpowiedzialny – działanie na własną rękę może przynieść kłopoty.