Nieszczęśliwy incydent na Dolnym Śląsku: Pieszy zginął w wyniku zderzenia ze skuterem

Na drodze łączącej małe miejscowości Kłobuczyn i Gaworzyce na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku. Osoba kierująca skuterem potrąciła pieszego, a następnie nie przejmując się skutkami swojego czynu, opuściła miejsce zdarzenia bez udzielania pomocy. Śledztwo w tej sprawie prowadzą obecnie służby policyjne i prokuratura.

Wszystko zaczęło się w niedzielne popołudnie, 29 października, kiedy to około godziny 17:30 na asfaltowej szosie między wspomnianymi wcześniej miejscowościami w powiecie polkowickim na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku.

Po otrzymaniu zgłoszenia o zdarzeniu, na miejsce natychmiastowo skierowano odpowiednie służby: policję, straż pożarną oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Kiedy dotarli oni do miejsca zdarzenia, napotkali tam świadków, którzy desperacko próbowali udzielić pomocy poszkodowanemu mężczyźnie.

Serwis informacyjny 112Polkowice przekazał smutną wiadomość, że mimo natychmiastowej interwencji świadków i prób reanimacji, 64-letni mężczyzna nie przeżył. Niestety, mimo wszelkich wysiłków medycznych, życia poszkodowanego nie udało się uratować i zmarł on na miejscu wypadku.