We Wrocławiu trwa rodzinny festyn

Koniec wakacji może kojarzyć się z powrotem do szkół, ale może też kojarzyć się z ostatnimi wakacyjnymi wydarzeniami. Świetnym przykładem jest trwający we Wrocławiu rodzinny Festyn Edukacyjny.

Fundacja Weź Pomóż

Za organizację odpowiada wrocławska Fundacja Weź Pomóż. Fundacja ta zapewne kojarzy się z zapewnianiem żywności, ale pomoc może mieć różny charakter. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, można powiedzieć, że wszystkim zależy na dobrej i mądrej zabawie. Zresztą wystarczy podkreślić, że możemy mówić choćby o bezpiecznej jeździe rowerem czy oznakowaniu pojazdów. Jest mnóstwo istotnych tematów i co najważniejsze, wydaje się, że wiele spraw jest zwyczajnie pomijanych. Najwyższa pora, aby to się zmieniło – chodzi o nasze dobro. Wypada także dodać, że kierowanie się do całych rodzin to nic innego jak dbałość o integrację.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się z trwającym wydarzeniem. Wszystko odbywa się przy ul. Poznańskiej 48-80. Plan zakłada, że Festyn Edukacyjny zakończy się o godz. 18:00. Udział jest bezpłatny.