Wrocławscy policjanci zatrzymali poszukiwanego za udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Niedawno, zasłużeni „Łowcy Głów” z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób, będący częścią Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, stawili czoła wyzwaniu i położyli kres działalności 36-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz trzech listów gończych.

Zatrzymany był podejrzany o najróżniejsze przestępstwa. Jednym z nich było uczestnictwo w zorganizowanej grupie przestępczej, której głównym celem było wprowadzanie narkotyków różnego rodzaju na rynek. Co więcej, wspomniane 36-latka podejrzewano również o udział w strzelaninie mającej miejsce sześć lat temu.

Policjanci z Wrocławskiego Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób specjalizują się w ściganiu niebezpiecznych przestępców. Ich mandat obejmuje także tych, którzy umiejętnie ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości przez długi okres czasu.

Tym razem, ich zadaniem było schwytać wspomnianego 36-latka. Mężczyzna ten, w obliczu poważnych zarzutów i perspektywy wieloletniego pobytu za kratami, zrobił wszystko, aby uniknąć konfrontacji z policją. Dzięki nieustępliwości i profesjonalizmowi dolnośląskich funkcjonariuszy, których drobiazgowa praca pozwoliła na odkrycie ostatniej kryjówki poszukiwanego, udało się go ostatecznie zatrzymać.